|


|


|

Güryıldız Mera Park Projesi

Güryıldız Mera Park Projesi

Güryıldız Mera Park Projesi;

Güryıldız Belediyesi olarak beldemizin potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarmak, geçmişten gelen değerlerimizi koruyup yeni yatırımlarla Güryıldız’ı daha güzel yarınlara taşımak için çalışıyoruz. Sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışımızın temelinde yerel demokrasinin gereği olan katılımcılık, şeffaflık, kapsayıcılık, erişilebilirlik, hesap verebilirlik, adalet ve eşitlik yer alıyor. Bu ilkelerin ışığında komşularımızın sorun ve ihtiyaçlarını dinliyor, birlikte çözümler geliştiriyor, kimseyi geride bırakmadan tüm Güryıldızlılara eşit hizmet sunuyoruz. Kamuya hizmet ediyor olmanın bilinciyle Güryıldız 'ın kaynaklarını sadece Güryıldızlıların sorun ve ihtiyaçlarını gidermeye yönelik projeler için kullanıyor, komşularımızdan aldığımız yetkiyle komşularımızın olanı komşularımıza veriyoruz. Güryıldız 'ı Güryıldızlılarla birlikte yönetmenin onurunu yaşıyor, attığımız her adımda kamu faydasını gözetiyoruz.

 

Geçmişinden güç alarak geleceğe adım atan, kültürel mirasına saygılı, afetlere karşı dayanıklı, sosyal ve yeşil alanlarıyla yaşlıların huzurlu, çocukların mutlu, gençlerin umutlu, kadınların hayatın her alanına güçlü şekilde katıldığı bir Güryıldız 'ı birlikte var edeceğiz. Güryıldız 'a hak ettiği değeri kazandırmak için var gücümüzle çalışmaktan hiçbir zaman yorulmayacağız. 

Belde sakinlerimiz ve gençlerimizin boş vakitlerini değerlendirebilecekleri, kaliteli zaman geçirecekleri en önemlisi birlik, beraberliği ve kardeşliği pekiştireceğine inandığımız, tarım ve hayvancılığa katkı sağlayacak ve gelir getirici olarak planlanan Güryıldız Mera Park Projemizi bölgemize kazandırmak için çalışıyoruz.

 

Güryıldız Belediye Başkanlığı Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.